١٤٠٠/١٠/٢٣ ٤:٠٢ ب ظ
کد خبر : ٦٠٦٢٥٠
گفتگو با محمد کشتی آرای، کارشناس بازار سکه و طلا
بهای جهانی طلا در طول هفته ۲۴ دلار افزایش یافت/ تغییرات نرخ ارز، قیمت انواع سکه و طلا را کاهش داد+ فیلم
تیتر اقتصادی: محمد کشتی آرای، کارشناس بازار سکه و طلا گفت: در بازار داخلی هم با توجه تغییرات نرخ ارز، قیمت اواع سکه و طلا روند کاهشی داشت.
به گزارش تیتر اقتصادی:  
محمد کشتی آرای، کارشناس بازار سکه و طلا در خصوص وضعیت امروز بازار طلای کشور گفت: بهای جهانی طلا با ۲۴ دلار اقزایش در طول هفته به یک هزار و ۸۲۲ دلار در هر اونس رسید. قیمت هر اونس نقره هم ۲۳ دلار و ۱۹ سنت است. در بازار داخلی هم با توجه تغییرات نرخ ارز، قیمت اواع سکه و طلا روند کاهشی داشت.

کارشناس بازار سکه و طلا افزود: در بازار امروز سکه طرح قدیم با قیمت ۱۱ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان، سکه طرح جدید ۱۲ میلیون و ۱۷۰ تومان و نیم سکه هم باقیمت ۶ میلیون و ۵۸۰ تومان داد و ستد شد. ربع سکه هم با قیمت ۳ میلیون و ۶۸۰ هزار تومان و سکه‌های یک گرمی هم با قیمت ۲ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان خرید و فروش شد.
 
 
 


کشتی آرای گفت: هر مثقال طلای آب شده ۱۷ عیار با قیمت ۵ میلیون و ۲۸۰ هزار تومان و یک گرم طلای ۱۸ عیار هم با قیمت یک میلیون و ۲۱۰ هزار تومان معامله شد.

او در ادامه افزود: یک گرم طلای ۲۰ عیار با قیمت ۱ میلیون و ۳۵۴ هزار تومان، یک گرم طلای ۲۱ عیار با ۱ میلیون و ۴۲۲ هزار تومان، یک گرم طلای ۲۲ عیار با ۱ میلیون و ۴۸۹ هزار تومان و یک گرم طلای ۲۴ عیار با قیمت ۱ میلیون و ۶۲۵ هزار تومان قیمت‌گذاری شد.

این فعال بازار طلای و جواهر کشور گفت: حباب سکه با کاهش به ۲۲۰ هزار تومان رسید. نرخ دلار در بازار آزاد ۲۸ هزار و ۵۰ تومان است.
برچسب ها
‍‍‍
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :