١٤٠٠/١٠/٢٣ ٩:٥١ ق ظ
کد خبر : ٦٠٦٢٣٢
هرمزگان مقصد چهاردهمین سفر استانی رئیس جمهور؛
رئیسی: تاریخ هرمزگان ایستادگی و مقاومت و شهامت و شجاعت این مردم را ثبت کرده است
تیتر اقتصادی: سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهوری ایران اسلامی وارد استان هرمزگان شد.
به گزارش تیتر اقتصادی:  
 

 سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهوری اسلامی ایران صبح پنجشنبه با استقبال استاندار هرمزگان، نمایندگان مردم هرمزگان در مجلس و فرماندهان لشکری و مدیران استانی وارد فرودگاه شهدای پرواز ۶۵۵ بندرعباس شد.

آیت الله رئیسی در این سفر به صورت سرزده از برخی شهرها و مجتمع‌های اقتصادی بازدید خواهد کرد. همچنین دیدار با اقشار، خانواده شهدا، دیدار با نخبگان و جلسه شورای اداری از جمله برنامه‌های سفر رئیس جمهوری خواهد بود. نشست خبری پایان بخش برنامه‌های سفر یک روزه رئیس جمهور خواهد بود.

۱۷ نفر از وزرا و معاونان رئیس جمهور در این سفر آیت الله رئیسی را به هرمزگان همراهی می‌کنند.

حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی در فرودگاه بندرعباس گفت: برای من و همکارانم حضور در این استان توفیقی است.

تاریخ هرمزگان ایستادگی و مقاومت و شهامت و شجاعت این مردم را ثبت کرده است.

با مشورت مسئولان استانی، نیازهای هرمزگان شناسایی شده است. این استان اقتصادی، تجاری، گردشگری و با این ظرفیت ها امروز برخی از نارسائیها، فقر و بیکاری در آن معنا ندارد.

بنابر این با فعال شدن بخش های مختلف ان شاء الله این مشکلات رفع شود.

حفظ امنیت دریا، زمین و دریا در این استان و خلیج فارس با حضور آگاهانه و بابصیرت نیروهای نظامی تامین شده و در پرتو این امنیت منطقه می توان هر نوع سرمایه گذاری را شکل داد.

طرح هایی که برای این استان درنظر است در زمینه های مختلف توسعه است.

۱۷ تن از وزرا و معاونان در این سفر حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی را همراهی می‌کنند. برخی از وزرا هم دیشب به هرمزگان آمده اند.
وزرای اقتصاد، بهداشت و درمان، جهادکشاورزی، نفت، نیرو، صنعت، معدن و تجارت، میراث فرهنگی و گردشگری، ورزش و جوانان و برخی از معاونان ازجمله معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده، توسعه روستایی و مناطق محروم کشور، و معاونت اجرایی رئیس‌جمهور هم در این سفر حضور دارند.

دیدار با خانواده شهدا و قشر‌های مختلف مردم، حضور در نشست شورای اداری و بازدید سرزده از زیر ساخت‌های استان از برنامه‌های دکتر رئیسی به هرمزگان است.
برچسب ها
‍‍‍
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :