١٤٠٠/٠١/١٧ ٣:٤٠ ب ظ
کد خبر : ٥٧٤١٠٦
گزارش از بازار سکه و طلا در روز سه شنبه، ۱۷ فروردین ماه؛
نوسانات نرخ ارز قیمت سکه و طلا را اندکی تغییر داد/ قیمت دلار در بازار آزاد ۲۵۱۰۰ تومان
تیتر اقتصادی: محمد کشتی آرای، کارشناس بازار سکه و طلا گفت: حباب سکه در محدوده ۴۰۰ هزار تومان است. نرخ دلار در بازار آزاد ۲۵ هزار و ۱۰۰ تومان است.
به گزارش تیتر اقتصادی به نقل از پارسینه: محمد کشتی آرای، کارشناس بازار سکه و طلا در گفتگو با خبرنگار پارسینه در خصوص وضعیت امروز بازار طلای کشور گفت: قیمت جهانی هر اونس طلا بدون تغییر یک هزار و ۷۳۳ دلار و قیمت هر اونس نقره هم ۲۵ دلار و ۵ سنت است.

کارشناس بازار سکه و طلا افزود: در بازار امروز سکه طرح قدیم با قیمت ۱۰ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان، سکه طرح جدید ۱۰ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان و نیم سکه هم باقیمت ۶ میلیون ۴۵۰ هزار تومان داد و ستد شد. ربع سکه هم با قیمت ۴ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان و سکه‌های یک گرمی هم با قیمت ۲ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان خرید و فروش شد.

کشتی آرای گفت: هر مثقال طلای آب شده ۱۷ عیار با قیمت ۴ میلیون و ۶۱۱ هزار تومان، یک مثقال طلای ۱۸ عیار ۴ میلیون و ۸۸۲ هزار تومان و یک گرم طلای ۱۸ عیار هم با قیمت یک میلیون و ۶۵ هزارتومان معامله شد.
 

او در ادامه افزود: یک گرم طلای ۲۰ عیار با قیمت ۱ میلیون و ۱۸۲ هزارتومان، یک گرم طلای ۲۱ عیار با ۱ میلیون و ۲۴۲ هزار تومان، یک گرم طلای ۲۲ عیار با ۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان و یک گرم طلای ۲۴ عیار با قیمت ۱  میلیون و ۴۲۰ هزار تومان قیمت‌گذاری شد.

این فعال بازار طلای و جواهر کشور گفت: حباب سکه در محدوده ۴۰۰ هزار تومان است. نرخ دلار در بازار آزاد ۲۵ هزار و ۱۰۰ تومان است.
برچسب ها
‍‍‍
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :