١٤٠٠/٠١/١١ ٩:٠٠ ق ظ
کد خبر : ٥٧٣٨٤٣
شهردار منطقه ۲۲ خط و مشی منطقه را در سال ۱۴۰۰ اعلام کرد:
نهضت درختکاری و حل مشکلات زیست محیطی در منطقه ۲۲ آغاز شد
تیتر اقتصادی: مرتضی رحمان زاده ، گفت: نهضت درخت کاری و حل مشکلات زیست محیطی در قطب گردشگری پایتخت شروع شده و با کمک مردم تداوم می یابد.
به گزارش تیتر اقتصادی:  
به گزارش روابط عمومی منطقه ۲۲ ، مرتضی رحمان زاده شهردار منطقه ۲۲ در اولین شورای مدیران منطقه گفت: نهضت درخت کاری و و رفع مشکل زیست محیطی بویژه فاضلاب در قطب گردشگری پایتخت را با جدیت بیشتر شروع،  و با کمک مردم تداوم می یابد.
 
رحمان زاده با اشاره به اقدامات انجام شده در حوزه منابع‌طبیعی و درخت کاری خاطرنشان کرد: بیش از ۱۸ هزار اصله نهال در سه ماه گذشته در منطقه ۲۲ کاشته شده است.
 
وی در ادامه افزود: اولویت منطقه ۲۲ افزایش سرانه فضای سبز بویژه  احیای بوستان جنگلی چیتگر ، کمربند سبز اطراف منطقه و توسعه فضای سبز در حاشیه جاده ها است.
 
شهردار منطقه ۲۲ گفت: درختانی که توزیع می‌شود مناسب با اقلیم منطقه بوده و توسط کارشناسان فضای سبز انتخاب می شود و  امیدواریم تا پایان سال ۱۴۰۰ نهضت جنگل کاری را با توجه به زیرساخت‌هایی که فراهم کردیم اجرا کنیم.
 
رحمان زاده در ادامه به مشکل فاضلاب در منطقه اشاره کرد و گفت: یکی از مهم ترین مشکلات زیست محیطی منطقه ۲۲ باتوجه به داران بودن استانداردهای شهری دنیا نبود سیستم فاضلاب است که  با برنامه ریزی های انجام شده با دیگر نهادهای خدمات رسان در پی رفع مشکلات هستیم.
برچسب ها
‍‍‍
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :