١٤٠٠/٠١/١٠ ١١:٤٥ ق ظ
کد خبر : ٥٧٣٨٢٦
سردار سلامی: ایران برای متجاوزان توقفگاه است
تیتر اقتصادی: فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی وجود چهار هزار شهید دفاع مقدس را نماد بارز ولایت مداری مردم دارالعباده دانست و گفت: شهدا باعث استحکام انقلاب و مانع سیتره دشمنان بر ایران اسلامی هستند.
به گزارش تیتر اقتصادی:   سردار حسین سلامی پیش از ظهر امروز در اجلاسیه دومین کنگره ملی بزرگداشت شهدای استان یزد اظهار کرد: یزد دارالعلم و دارالفقه است و با جوانانی که همواره در آزمون های بزرگ سراسری رتبه های برتر را به خود اختصاص می دهند.

وی با بیان اینکه یزد سرزمین هنرهای اسلامی و معماری است که می توان آن را دارالفنون نیز نامید ادامه داد: یزد سرزمین معنویت و اخلاق و جوشش عاطفه ها است و این 4000 شهید کافی است که نشان دهنده روح فداکاری و وفاداری به اسلام و اهل بیت و ولایت و ایران عزیز و استقلال وطن و ملت ایران باشد.

سرلشکر سلامی با برشمردن دیگر ویژگی های مردم یزد و رزمندگان یزدی در جنگ 8 ساله دفاع مقدس و نشاطی که رزمندگان یزدی داشتند اضافه کرد: رزمندگان یزدی مهاجم و خط شکن بودند و هرگز عقب نشینی نداشتند و با فرماندهانی بزرگ مانند سردار شهید عاصی زاده، سردار شهید جعفر زاده، سردار شهید سعید قهاری، سردار شهید الله دادی و ... که افتخار یزد و سپاه هستند.

وی با اشاره به فرموده مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه کچکترین شهید ما شهید ذوالفقاری است و کهنسال ترین شهید یزدی با سن 80 سال گفت: این ها نشانه این است که یزد نورانی ترین نقطه عالم هستی در حضور این شهیدان است و من امروز این افتخار را دارم که بگویم اینجا حاضر شدم تا خاک کف پای پدران شهید را بر چشم کشم.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه خانه پدران شهید نقطه عروج شهدا به معراج ابدی است گفت: شهادت رسیدن به آرزو است و زیباترین شکل بندگی و عبودیت خداوند است و درود خدا بر جانبازانی که در این کنگره حضور دارند که باید با کمک همدیگر راه شهادت را بی هراس ادامه دهیم.

وی با بیان اینکه وجود شهدا باعث استحکام انقلاب شده و مانع سیتره دشمنان بر ایران اسلامی است افزود: آنگونه که می بینیم ایران اسلامی به رهبری آیت الله خامنه ای به پیشرفت و درخشش و استقلال و کمال رسیده و سرزمین آزادگی و استقلال است و برای دشمنان و متجاوزان قتلگاه و توقف گاه است.

سرلشکر سلامی با تاکید بر اینکه شهادت یک حقیقت جاری است که بر بستر زمان حرکت دارد و فرهنگ و هویت می سازد اضافه کرد: به فرموده مقام معظم رهبری، شهدا مظاهر قدرت هستند و امروز به فضل الهی ملت ایران به دلیل داشتن فرهنگ ایثار و شهادت، سربلند و صاحب منزلت است.

وی با بیان اینکه دشمنان تمام قدرت خود را برای شکست انقلاب و این ملت بسیج کرده و جنگ نظامی را هم تجربه کردند و ناکام ماندند عنوان کرد: جنگ نظامی از مخیله دشمن خارج شد و دشمن در خواب هم به فکر جنگ با ملت ایران نیست چراکه ایستادگی ملت را دیده و می داند برای غلبه بر دشمن مجهز و آماده هستیم و با ترکیب ایمان و سلاح با هویتی شکست ناپذیر ایستاده ایم.

برچسب ها
‍‍‍
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :