١٣٩٩/١٢/١٣ ٣:٤٥ ب ظ
کد خبر : ٥٧٢٨١٣
گزارش از بازار سکه و طلا در روز چهارشنبه، سیزدهم اسفندماه؛
قیمت جهانی طلا همچنان سیر نزولی دارد/قیمت دلار در بازار آزاد ۲۵ هزار و ۳۵۰ تومان
تیتر اقتصادی: محمد کشتی آرای، کارشناس بازار سکه و طلا گفت: این روز‌ها بر خلاف سال گذشته به دلیل افزایش قیمت سکه در سال ۹۹، تقاضا برای خرید سکه و طلا در ایام پایانی سال کاهش پیدا کرده است.
به گزارش تیتر اقتصادی به نقل از پارسینه: محمد کشتی آرای، کارشناس بازار سکه و طلا در گفتگو با خبرنگار پارسینه در خصوص وضعیت امروز بازار طلای کشور گفت: قیمت جهانی طلا همچنان سیر نزولی دارد و در بازار امروز بهای طلا با کاهش به یک هزارو ۷۲۴ دلار در هر اونس رسید. قیمت هر اونس نقره هم در بازار‌های جهانی ۲۶ دلار و ۶۳ سنت است. این روز‌ها بر خلاف سال گذشته به دلیل افزایش قیمت سکه در سال ۹۹، تقاضا برای خرید سکه و طلا در ایام پایانی سال کاهش پیدا کرده است.

کارشناس بازار سکه و طلا افزود: در بازار امروز سکه طرح قدیم با قیمت ۱۰ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان، سکه طرح جدید ۱۱ میلیون تومان و نیم سکه هم باقیمت ۶ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان داد و ستد شد. ربع سکه هم با قیمت ۳ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان و سکه‌های یک گرمی هم با قیمت ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان خرید و فروش شد.

کشتی آرای گفت: هر مثقال طلای آب شده ۱۷ عیار با قیمت ۴ میلیون و ۶۱۵ هزار تومان و یک گرم طلای ۱۸ عیار هم با قیمت یک میلیون و ۶۵ هزار و ۳۰۰ تومان معامله شد.

او در ادامه افزود: یک گرم طلای ۲۰ عیار با قیمت ۱ میلیون و ۱۱۸ هزار و ۳۷۰ تومان، یک گرم طلای ۲۱ عیار با ۱ میلیون و ۲۴۳ هزار تومان، یک گرم طلای ۲۲ عیار با ۱ میلیون و ۳۰۲ هزار تومان و یک گرم طلای ۲۴ عیار با قیمت ۱ میلیون و ۴۲۰ هزارتومان قیمت‌گذاری شد.

این فعال بازار طلای و جواهر کشور گفت: حباب سکه با توجه به کاهش تقاضا به ۵۵۰ هزار تومان رسید. نرخ دلار در بازار آزاد ۲۵ هزار و ۳۵۰ تومان است.
برچسب ها
‍‍‍
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :