١٣٩٩/١٢/٠٩ ٩:٠٢ ق ظ
کد خبر : ٥٧٢٥٤٠
بازدید نایب رئیس مجلس شورای اسلامی از استارت آپ ها و کسب و کارهای فرهنگی
تیتر اقتصادی: نخستین رویداد تخصصی جذب سرمایه در حوزه ی فناوری های فرهنگی به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران، بنیاد ملی توسعه فناوری های فرهنگی و موسسه فرهنگ و هنر در فضای مجازی و مجتمع فرهنگی گردشگری عباس آباد برگزار شد. در مراسم اختتامیه خود با استقبال بسیار خوبی از طرف مقامات کشوری، سرمایه گذاران و اصحاب رسانه مواجه شد.
به گزارش تیتر اقتصادی:  

http://titreghtesadi.ir/Upload/files/110.jpg

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران، دکتر قاضی زاده هاشمی نایب رئیس اول مجلس با حضور در اختتامیه این رویداد از استارت آپ ها و کسب و کارهای شرکت کننده بازدید و از نزدیک در جریان ایده ها و فعالیت های ایشان قرار گرفت.
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی همچنین در حاشیه این رویداد به خبرنگاران گفت: سطح ایده ها و کسب و کارهای شرکت کننده بسیار مطلوب و قابل تقدیر بوده و از سوی دیگر استقبال خوب سرمایه گذاران از این برنامه، نوید بخش اتفاقات بسیار خوب و ارزنده ای در حوزه فناوری های فرهنگی خواهد بود.
وی در بخش دیگری از سخنان خود بر لزوم تبلیغات گسترده در عرصه مدیریت شهری و دستگاه های فرهنگی و هنری برای توسعه ی برنامه های این چنینی تاکید کرد و گفت: با ایده هایی که امروز در این رویداد شاهد ظهور آن ها هستیم به ما اثبات شد که می توانیم از پتانسیل های حوزه ی فناوری در بسیاری از موضوعات بهره گرفته و پس از این شاهد اتفاقات متفاوت و مثبتی در عرصه های مختلف زندگی اعم از کار، آموزش، هنر، تفریح، ورزش و ... باشیم.
قاضی زاده هاشمی همچنین با اشاره به تغییر سبک زندگی در سایه کرونا، اظهار داشت: با شیوع این بیماری ناخواسته سبک زندگی همه ی افراد تغییر پیدا کرد. بنابراین شرایط فعلی بهترین فرصت برای تقویت این کسب و کارها و استارات آپ هاست تا بتوانیم به نحو مطلوبی از شرایط فعلی گذر کرده و هم مسیر با تغییرات فناوری و تکنولوژی پیش برویم.
وی در پایان اظهار امیدواری کرد که با همت نیروهای جوان، شرکت های دانش بنیان و مسئولان امر شاهد توسعه و پیش روی سریع کشورمان در عرصه ی فناوری های فرهنگی باشیم.
http://titreghtesadi.ir/Upload/files/112.jpg
 
http://titreghtesadi.ir/Upload/files/111.jpg
برچسب ها
‍‍‍
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :