١٣٩٩/٠٩/١٠ ٣:٢٠ ب ظ
کد خبر : ٥٤٨٣٨٧
تحلیل روزانه بازار سکه و طلا در گفتگوی پارسینه با محمد کشتی آرای؛
افزایش نرخ ارز، قیمت سکه و طلا را صعودی کرد/ قیمت دلار در بازار آزاد ۲۵ هزار و ۵۰ تومان +فهرست انواع سکه و طلا
تیتر اقتصادی: محمد کشتی آرای، کارشناس بازار سکه و طلا گفت: در بازار امروز بهای جهانی با ۸ دلار کاهش به یک هزار و ۸۷۰ دلار رسید. در بازار داخلی هم به دلیل افزایش نرخ ارز شاهد صعودی شدن بهای سکه و طلا بودیم.
به گزارش تیتر اقتصادی: محمد کشتی آرای، کارشناس بازار سکه و طلا در گفتگو با خبرنگارپارسینه در خصوص وضعیت امروز بازار طلای کشور گفت: در بازار امروز بهای جهانی با ۸ دلار کاهش به یک هزار و ۸۷۰ دلار رسید. در بازار داخلی هم به دلیل افزایش نرخ ارز شاهد صعودی شدن بهای سکه و طلا بودیم. قیمت هر اونس نقره هم ۲۲ دلار و ۱۱ سنت است.


کارشناس بازار سکه و طلا افزود: در بازار امروز سکه طرح قدیم با قیمت ۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، سکه طرح جدید ۱۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان و نیم سکه هم باقیمت ۵ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان داد و ستد شد. ربع سکه هم با قیمت ۳ میلیون و ۸۵۰ تومان و سکه‌های یک گرمی هم با قیمت ۲ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان خرید و فروش شد.

کشتی آرای گفت: هر مثقال طلای آب شده ۱۷ عیار با قیمت ۴ میلیون و ۵۵۰ تومان، یک مثقال طلای ۱۸ عیار با قیمت ۴ میلیون و ۸۱۷ هزار تومان و یک گرم طلای ۱۸ عیار هم با قیمت یک میلیون و ۵۰ هزار تومان معامله شد.

او در ادامه افزود: یک گرم طلای ۲۰ عیار با قیمت ۱ میلیون و ۱۶۷ هزار تومان، یک گرم طلای ۲۱ عیار با ۱ میلیون و ۲۲۵ هزار تومان، یک گرم طلای ۲۲ عیار با ۱ میلیون و ۲۸۴ هزار تومان و یک گرم طلای ۲۴ عیار با قیمت ۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان قیمت‌گذاری شد.

این فعال بازار طلای و جواهر کشور در پایان گفت: نرخ دلار در بازار آزاد ۲۵ هزار و ۵۰ تومان است. حباب سکه در بازار امروز با افزایش به ۹۰۰ هزار تومان رسید.
برچسب ها
‍‍‍
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :