١٣٩٩/٠٩/١٠ ١٠:٠٦ ق ظ
کد خبر : ٥٤٨٣٦٩
هواشناسی ایران ۹۹/۹/۱۰|بارش ۵ روزه برف و باران در برخی استان ها/ ۲ سامانه بارشی در راه است
تیتر اقتصادی: سازمان هواشناسی با اشاره به ادامه بارش برف و باران در برخی استان ها از ورود و سامانه بارشی به کشور طی فردا و بعدازظهر جمعه خبر داد.
به گزارش تیتر اقتصادی:  بر اساس نقشه‌های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی امروز بارش‌های پراکنده در استان‌های ساحل دریای خزر، برخی مناطق غرب کشور، شمال و شرق خوزستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، غرب فارس، شمال بوشهر و شمال خلیج فارس پیش بینی شده است.

از بعدازظهر فردا با ورود سامانه بارشی از جنوب و جنوب غرب کشور بارش در خوزستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، غرب فارس، شمال بوشهر و شمال خلیج فارس آغاز می‌شود. روز چهارشنبه سامانه بارشی ضمن گسترش تقویت شده و مناطقی از غرب، جنوب غرب، جنوب، مرکز و دامنه‌های جنوبی البرز را در بر می‌گیرد. روز پنجشنبه سامانه بارشی علاوه بر مناطق ذکر شده سواحل شمالی و شمال شرق کشور را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

 بر اساس اعلام سازمان هواشناسی سامانه بارشی روز جمعه از کشور خارج می‌شود و سامانه بارشی دیگری از بعدازظهر جمعه از سمت جنوب وارد کشور می‌شود.

شدت بارش‌های روز چهارشنبه برای استان‌های خوزستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، لرستان، ایلام، فارس و غرب اصفهان خواهد بود.

همچنین روز‌های پنجشنبه و جمعه در شمال شرق، شرق و بخش‌هایی از جنوب شرق کاهش دما ۳ تا ۶ درجه‌ای پیش بینی شده است.
برچسب ها
‍‍‍
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :