١٣٩٩/٠٩/٠٢ ٣:٢٧ ب ظ
کد خبر : ٥٤٧٩٥٦
تحلیل روزانه بازار سکه و طلا در گفتگوی پارسینه با محمد کشتی آرای؛
کاهش قیمت سکه و طلا ادامه دارد/قیمت دلار در بازار آزاد ۲۵ هزار و ۵۵۰ تومان+ فهرست قیمت انواع سکه
تیتر اقتصادی: یک کارشناس بازار سکه و طلا گفت: در چند روز گذشته با توجه به ثبات قیمت جهانی طلا اما در بازار داخلی بهای سکه و طلا تحت تاثیر تغییرات نرخ ارز با نوسان روبرو بود.
به گزارش تیتر اقتصادی: محمد کشتی آرای، کارشناس بازار سکه و طلادر گفتگو با خبرنگار پارسینه در خصوص وضعیت امروز بازار طلای کشور گفت: در بازار امروز بهای جهانی هر اونس طلا با ثبات قیمت در محدوده یک هزار و ۸۷۱ دلار و قیمت هر اونس نقره هم ۲۴ دلار و ۲۵ سنت است. در چند روز گذشته با توجه به ثبات قیمت جهانی طلا، اما در بازار داخلی بهای سکه وطلا تحت تاثیر تغییرات نرخ ارز با نوسان روبرو بود.

این کارشناس بازار سکه و طلا افزود: در بازار امروز سکه طرح قدیم با قیمت ۱۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، سکه طرح جدید ۱۱ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان و نیم سکه هم باقیمت ۶ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان داد و ستد شد. ربع سکه با قیمت ۴ میلیون و ۳۰۰ تومان و سکه‌های یک گرمی هم با قیمت ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان خرید و فروش شد.

کشتی آرای گفت: هر مثقال طلای آب شده ۱۷ عیار با قیمت ۴ میلیون و ۸۴۵ هزار تومان، یک مثقال طلای ۱۸ عیار با قیمت ۵ میلیون و ۱۳۰ هزار تومان و یک گرم طلای ۱۸ عیار هم با قیمت یک میلیون و ۱۱۸ هزار و ۵۰۰ تومان معامله شد.

او در ادامه افزود: یک گرم طلای ۲۰ عیار با قیمت ۱ میلیون و ۲۴۲ هزار و ۷۰۰ تومان، یک گرم طلای ۲۱ عیار با ۱ میلیون و ۳۰۵ هزار تومان، یک گرم طلای ۲۲ عیار با ۱ میلیون و ۳۶۷ هزار تومان و یک گرم طلای ۲۴ عیار با قیمت ۱ میلیون و ۴۹۲ هزار تومان قیمت‌گذاری شد.

این فعال بازار طلای و جواهر کشور در پایان گفت: این روز‌ها با توجه به تعطیلات دو هقته‌ای بازار به دلیل شیوع کرونا شاهد کاهش معاملات و داد وستدها هستیم، ولی با توجه به فعال بودن اتاق معاملات سکه و طلا در بازار در حال معامله است. نرخ دلار در بازار آزاد ۲۵ هزار و ۵۵۰ تومان است.
برچسب ها
‍‍‍
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :