١٣٩٩/٠٧/٣٠ ١:٥٧ ق ظ
کد خبر : ٥٤٦٣٩٠
در ۸ ماه گذشته حتی یک شب یک ساعت به صورت پیوسته نخوابیده‌ام؛
وزیر بهداشت: نگرانم به سیاه چاله کرونا بیفتیم
تیتر اقتصادی: وزیر بهداشت گفت: زمانی که گزارش درباره وضعیت کرونا را می‌خوانم استرس می‌گیرم که نکند در سیاه چاله‌ای بیفتیم که خروج از آن بسیار صعب و دشوار است.
به گزارش تیتر اقتصادی:   دکتر سعید نمکی که برای بررسی آخرین وضعیت شیوع کرونا به آذربایجان غربی سفر کرده است، در سی و سومین جلسه استانی ستاد مبارزه با کرونا ضمن تقدیر از کادر درمان و ابراز نگرانی از وضعیت موجود، اظهار داشت: زمانی که گزارش درباره وضعیت کرونا را می‌خوانم، استرس می‌گیرم که نکند در سیاه چاله‌ای بیفتیم که خروج از آن بسیار صعب و دشوار است.


وزیر بهداشت با بیان اینکه طی ۸ ماه گذشته حتی یک شب را یک ساعت به صورت پیوسته نخوابیده ام، بیان داشت: طی این مدت یک روز تعطیل و برنامه غیرکاری نداشتم و فقط دوبار بر سر مزار مادرم حضور یافته ام.

نمکی افزود: از همان روز‌های نخست شیوع این ویروس با توجه به تجربیات اجرایی و علمی که داشتم به همکاران درباره پیچیدگی و ترسناک بودن این موجود هشدار دادم و از همان روز‌ها خودمان را برای یک نزاع و درگیری سنگین با این ویروس آماده کردیم و از روز‌های اول، کرونا را دست کم نگرفتیم و این امر باعث شد گام‌های بلندی در زمینه مبارزه با ویروس کرونا برداریم.

وزیر بهداشت با بیان اینکه خودم را سرباز سردار قاسم سلیمانی می‌دانم، گفت: نشان سرداری لیاقت سردار سلیمانی است.

وی با بیان اینکه خودم را کوچکترین فرد در نظام جمهوری اسلامی می‌بینم، اظهارداشت: در زیر بیرق مقام معظم رهبری هستم و به این امر افتخار می‌کنم.

وزیر بهداشت با اشاره به سختی تامین امکانات درمانی و دارو در کشور، از تحریم‌های ظالمانه و ناجوانمردانه آمریکا انتقاد کرد و گفت: تنها کشوری هستیم که خنجر از پشت دشمن را تحمل کردیم.

نمکی با اشاره به پیچیدگی‌های ویروس کرونا، اعلام کرد: همه ما باید دست به دست هم بدهیم تا این اپیدمی کنترل و مدیریت شود.

برچسب ها
‍‍‍
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :