١٣٩٩/٠٦/٢٧ ٤:٤٠ ب ظ
کد خبر : ٥٣٥١٥٤
کشف یک میلیاردی لوازم خانگی قاچاق
تیتر اقتصادی: سرپرست معاونت مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس امنیت اقتصادی تهران از کشف لوازم خانگی قاچاق به ارزش یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در گشت زنی‌های انتظامی خبر داد.
به گزارش تیتر اقتصادی:  
  بنا بر اعلام پایگاه خبری پلیس، سرهنگ علی علیشاهی گفت: ماموران انتظامی پایگاه جنوب پلیس امنیت اقتصادی در گشت زنی‌های انتظامی و انجام ماموریت در محدوده جنوب تهران موفق شدند دو دستگاه وانت حامل لوازم خانگی را شناسایی کنند.

وی با اشاره به اینکه ماموران پلیس امنیت اقتصادی به تعقیب خودرو‌ها پرداختند تا اینکه هر دو خودرو در مقابل ساختمانی مسکونی در محدوده جاده خاوران توقف کرد، گفت: راننده خودرو‌ها پس از پیاده شدن از خودرو قصد انتقال محموله را به داخل ساختمان را داشتند که ماموران گشت انتطامی وارد عمل شدند و به بررسی موضوع پرداختند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: در بررسی از خودرو‌ها ۲ دستگاه یخچال و ۲ دستگاه ظرفشویی فاقد بارنامه و مجوز‌های قانونی کشف و هر دو راننده به قاچاق بودن کالا‌ها معترف شدند.

سرپرست معاونت مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس امنیت اقتصادی تهران افزود: در این رابطه راننده هر دو خودرو دستگیر و به همراه اموال کشف شده به پایگاه جنوب پلیس امنیت اقتصادی انتقال یافتند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: طرح تشدید مبارزه و برخورد قاطع با پدیده شوم قاچاق به عنوان یک اولویت، در دستور کار این پلیس قرار دارد و تمام نقاط پایتخت برای اخلالگران اقتصادی ناامن است.

به گفته سرهنگ علیشاهی کارشناسان ارزش ریالی کالا‌های قاچاق کشف شده را یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برآورد کرده اند.
برچسب ها
‍‍‍
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :