١٣٩٩/٠٦/١٩ ٤:٤٨ ب ظ
کد خبر : ٥٣٤٨٠٢
محمد کشتی آرای، کارشناس بازار سکه و طلا در گفتگو با پارسینه:
جهش بهای سکه و طلا با افزایش نرخ ارز / حباب سکه با افزایش به ۶۲۰ هزار تومان رسید
تیتر اقتصادی: محمد کشتی آرای، کارشناس بازار سکه و طلا گفت: در بازار داخلی هم با توجه افزایش نرخ ارز بهای سکه و طلا مسیر صعودی گرفت.
به گزارش تیتر اقتصادی:  
محمد کشتی آرای، کارشناس بازار سکه و طلا در خصوص وضعیت امروز بازار طلای کشور گفت: قیمت جهانی در ۲۴ ساعت گذشته از یک هزارو ۹۰۴ تا یک هزار و ۹۴۴ دلار یعنی با نوسان ۴۰ دلاری در حال تغییر قیمت بود. در حالی حاضر قیمت هر اونس طلا یک هزار و ۹۲۹ دلار و هر اونس نقره هم ۲۶ دلار و ۷۱ سنت است. در بازار داخلی هم با توجه افزایش نرخ ارز بهای سکه و طلا مسیر صعودی گرفت.

کارشناس بازار سکه و طلا افزود: در بازار امروز سکه طرح قدیم با قیمت ۱۱ میلیون ۳۰۰ هزار تومان، سکه طرح جدید ۱۱ میلیون و ۸۴۵ تومان و نیم سکه هم باقیمت ۵ میلیون و ۸۰۰ تومان داد و ستد شد. ربع سکه هم با قیمت ۳ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان و سکه‌های یک گرمی هم با قیمت یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان خرید و فروش شد.

کشتی آرای گفت: هر مثقال طلای آب شده ۱۷ عیار با قیمت ۴ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان، یک مثقال طلای ۱۸ عیار با قیمت ۵ میلیون و ۲۴۱ هزار تومان و یک گرم طلای ۱۸ عیار هم با قیمت یک میلیون و ۱۴۲ هزار و ۷۰۰ تومان معامله شد.

او در ادامه افزود: یک گرم طلای ۲۰ عیار با قیمت ۱ میلیون و ۲۶۹ هزار و ۵۰۰ تومان، یک گرم طلای ۲۱ عیار با ۱ میلیون و ۳۳۳ هزار تومان، یک گرم طلای ۲۲ عیار با ۱ میلیون و ۳۹۶ هزار و ۶۰۰ تومان و یک گرم طلای ۲۴ عیار با قیمت ۱ میلیون و ۵۲۳ هزار و ۵۰۰ تومان قیمت‌گذاری شد.

این فعال بازار طلای و جواهر کشور در پایان گفت: حباب سکه با افزایش به ۶۲۰ هزار تومان رسید. نرخ دلار در بازار آزاد ۲۵ هزار و ۵۶۰ تومان است.
Remaining Time -2:03
 
کد ویدیو
برچسب ها
‍‍‍
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :