١٣٩٩/٠٦/١٩ ١١:٣٥ ق ظ
کد خبر : ٥٣٤٧٩٣
بلژیک یا یکی از کشورهلی عربی؛ مقصد بعدی شهریار؛
علی دایی قید مربیگری در ایران را می‌زند؟
تیتر اقتصادی: دایی برای مربیگری به بلژیک می‌رود.
به گزارش تیتر اقتصادی:   علی دایی بیش از یک سال است که در هیچ تیمی مربیگری نمی‌کند و این اتفاق برای او تا بحال رخ نداده یود چوک شهریار همیشه بیشترین زمانی که در تیمی مربیگری نمیکرد به بیش از یک نیم‌فصل نمی‌رسید

ماجرا از این قرار است که بعد از مصاحبه و نقد تند دایی علیه مدیرعامل سایپا و برکناری شهریار از مربیگری سایپا او دیگر در تیمی حضور نداشته است. هر بار که مذاکره دایی با یک تیم باشگاهی جدی می‌شود بنا به دلایلی به بن‌بست می‌خورد و کار نیمه‌تمام رها می‌شود. دو ماه پیش بود که علی دایی در مصاحبه اش عنوان کرد «تا وقتی آقازاده‌ها در فوتبال تصمیم‌گیرنده باشند جایی در فوتبال برای من و امثال من نخواهد بود.»

این اواخر هم پیشنهاد سپاهان و تراکتور به علی دایی داده شد. باوجود اینکه شائبه بی‌علاقگی دایی به مربیگری در شهرستان‌ها به خاطر بیزنس‌های تهرانش مطرح است، اما چنین چیزی حداقل در حال حاضر صحت ندارد. خبر رسید شهریار برای مربیگری در تراکتور چراغ سبز نشان داده بوده است. هرچند همان داستان تکراری دایی را از نیمکت تراکتور هم دور کرد و خودش در آخرین مصاحبه‌ای که داشت اراده غیرفوتبالی در تیم نگرفتنش را تکذیب نکرد.

با این حال شهریار فوتبال ایران همین حالا از دو تیم بلژیکی پیشنهاد سرمربیگری دارد و البته چندین تیم عربی هم برای سپردن نیمکت تیم‌شان به دایی ابراز تمایل کرده‌اند. پیشنهاداتی که دایی هنوز پاسخی به آن‌ها نداده و در حال بررسی جوانب است.

برچسب ها
‍‍‍
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :